Betonové podlahy

Lití betonových tenkovrstvých samonivelační průmyslových stěrek 

 

Je jedna z nejpoužívanějších úprav starých i nových betonových podlah.
Aplikace nanesením ručně nebo strojně vrstvy 4-15 mm extrémně kvalitního průmyslového samonivelačního potěru na vyzrálou, staticky a dynamicky stabilní betonovou desku.
Jako výsledek je bezesparý jednotný povrch s vysokou mírou rovinatosti a odolností především vůči valivému zatížení. Systém je velmi vhodný jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce již nevyhovujících podlahových ploch.


Výhody systému:

* Strojně až 1000 m2 podlahové plochy / den
* Vysoká odolnost povrchu proti valivému zatížení (metoda RWA, BCA)
* Barevná jednotnost povrchu
* Možnost barevného provedení
* Povrch bez vlásečnicových trhlin
* Bez nutnosti provádění dilatace
* Vysoký stupeň rovinatosti ± 1mm/2m lati
* Povrch pochůzný po 3 hodinách, plné zatížení po 7 dnech
* Dlouhá životnost


Použité materiály


Penetrace: přípravky na bázi akrylátových disperzí nebo epoxidových pryskyřic. Jsou určeny pro uzavření a zpevnění podkladů z betonu, dřeva.
Spojovací můstky jsou použitelné na problematické povrchy jako jsou keramické dlažby.


Samonivelační průmyslový potěr: samonivelační potěrová směs na bázi polymercementu speciálních přísad. Je dodáván ve 25kg pytlích jako namíchaná suchá směs, která se na stavbě smíchá s vodou. Primárně určen jen od tl. 4mm pro průmyslové podlahy na nový i starý beton jako konečná povrchová úprava. Jednotlivé výrobky se liší především použitým typem kameniva (křemík, korund, korund/karbid, karbid).


Finální impregnace: přípravek na bázi hydrofobních a oleofobních polyuretanových laků. Na povrchu vytváří tenký, vysoce houževnatý film, který zvyšuje hydroskopii až do 99%, snižuje přirozenou nasákavost, zpevňuje povrch a zjednodušuje údržbu a čištění povrchu. 
Uzavře se struktura povrchu, ale celý systém dýchá. Úprava může být jen hydrofobní,oleofobní do průmyslových provozů, kde je předpokládán únik ropných produktů nebo protiskluzná úrava do prostor, kde se pohybují lidé.

cenová kalkulace na vyžádání na obchod@betasystem.cz

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.